22 rugsėjo 27, Antradienis 05:18

Tarpatutiniame krepšinio turnyre "TOBULA INSTALIACIJA CUP-2022" puikiai pasirodė KKM komandos!

KLAIPĖDOS KM-2013 (Treneris Aivaras Preikšaitis) I VIETA - BOYS BORN 2012 YEARS B DIVIZION
309069296 5886447724720679 5371442578015930968 n

A POGRUPIS:
Klaipėdos KM-2013 vs Klaipėdos KM-II 55:28
Klaipėdos KM-2013 vs Marupes SC 59:26
Klaipėdos KM-2013 vs Tauragės SC 44:27
PUSFINALIS
Klaipėdos KM-2013 vs V.Knašiaus KM-2013 48:24
FINALAS
Klaipėdos KM-2013 vs Sostinės KM 48:36

MVP - KEVINAS BIŠKAUSKAS
KEVINAS

KLAIPĖDOS KM (Treneris Aivaras Preikšaitis) I VIETA - BOYS BORN 2012 YEARS A DIVIZION
309156746 5886445474720904 4916531788273658767 n

POGRUPIS:
Klaipėdos KM vs Šilutės SM 60:42
Klaipėdos KM vs NKA 61:27
Klaipėdos KM vs Šiaulių KA "Saulė" 68:38
Klaipėdos KM vs Vilniaus KM 48:26
Klaipėdos KM vs Kauno KM "Perkūnas" 57:50

MVP - JONAS ŠAKINIS
JONAS

KLAIPĖDOS KM (Treneris Andrius Majauskis) III VIETA - BOYS BORN 2011 YEARS 
308978826 5886445614720890 6004796720496838114 n

B POGRUPIS:
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM -III 62:21
Klaipėdos KM vs Kretingos SM 27:35
Klaipėdos KM vs Kauno KM "Perkūnas" 42:25
PUSFINALIS
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM-I 23:50
DĖL III VIETOS
Klaipėdos KM vs Kretingos SM 40:34 

MVP - DOMANTAS GAGILAS
GAGILAS

KLAIPĖDOS KM (Treneris Mindaugas Stašys) III VIETA - BOYS BORN 2010 YEARS
308834058 5886441548054630 6684905373113571770 n

A POGRUPIS:
Klaipėdos KM vs Palangos SC 41:51
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM 51:49
PUSFINALIS
Klaipėdos KM vs Sostinės KM 39:51
DĖL III VIETOS
Klaipėdos KM vs Vilniaus KM 38:16

MVP - FAUSTAS LEŠČINSKAS
FAUSTAS

KLAIPĖDOS KM (Treneris Andrius Majauskis) II VIETA - BOYS BORN 2009 YEARS
308822307 5886445048054280 4809768381423147134 n

POGRUPIS:
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM-II 71:34
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM-I 64:50
Klaipėdos KM vs NKA 58:55
Klaipėdos KM vs KA "Snaiperis" 25:56
Klaipėdos KM vs BS Tukums 53:32

MVP - ARNAS ERLICKIS
ERLICKIS

KLAIPĖDOS KM (Treneris Mindaugas Stašys) III VIETA - BOYS BORN 2008 YEARS
308986489 5886441214721330 1218356678541838687 n

POGRUPIS:
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM-II 77:32
Klaipėdos KM vs NKA 45:39
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM-I 43:65
Klaipėdos KM vs Vilniaus KM-II 47:39
Klaipėdos KM vs Vilniaus KM-I 61:77

MVP - DOMINYKAS AGAJEV
AGAJEV

KLAIPĖDOS KM (Treneris Andrius Majauskis) III VIETA - BOYS BORN 2007 YEARS
308934579 5886440931388025 1144672520986162938 n

POGRUPIS:
Klaipėdos KM vs Marupes SC 73:52
Klaipėdos KM vs V.Knašiaus KM 61:64
Klaipėdos KM vs Kauno KM "Perkūnas" 63:66
PUSFINALIS
Klaipėdos KM vs Kauno KM "Perkūnas" 79:86
DĖL III VIETOS
Klaipėdos KM vs Marupes SC 65:59

MVP - JUSTAS SADAUSKAS
SADAUSKAS

Daugiau šioje kategorijoje:
« Gruodis 2022 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31