Įrašai, filtruoti pagal datą: Šeštadienis, 02 vasario 2019

ŽMKL (U10, 2009 m.) V.Knašiaus KM-I – Klaipėdos KM-II 53:38
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2009 metais gimę vaikai rungtyniavo išvykoje su V.Knašiaus KM-I komanda. Pirmąjį kėlinį, Mindaugo Stašio auklėtiniai sužaidė nesėkmingai ir leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje, Klaipėdos KM-II komanda stengėsi vytis varžovus, bet priartėti nepavyko ir į pertrauką išėjo ilsėtis atsilikinėdami 11 taškų. Po ilgosios pertraukos rungtynių ritmas išliko toks pat, kaip ir pirmoje rungtynių dalyje. Pergalę iškovojo V.Knašiaus KM-I komanda.
Rezultatyviausi žaidėjai:P.Venslova 14 taškų, G.Leščinskas 7 taškai, F.Leščinskas 6 taškai.

51362381 2296112233959298 8926599318643671040 o

KLKML Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Veramiga 38:97
Klaipėdos krepšinio mokyklos šešiolikmečių komanda tęsia kovas Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos čempionate. Trečiadienio vakarą, jaunučiai priėmė Veramiga komandą. Pirmomis rungtynių minutėmis, Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovai rungtyniavo taškas į tašką. Varžovų komanda sužaidus pirmąjį rungtynių kėlinį pradėjo išnaudoti jėgos pranašumą po krepšiu ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Markas Mockus, Dovydas Lengvys ir Rėjus Losis po 11 taškų.

50069653 2291720300860124 1826879805530832896 o

ŽMKL (U10, 2009 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-III 59:23
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2009 metais gimusių vaikų krepšinio čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos I komanda namuose priėmė V.Knašiaus KM-III. Rungtynes užtikrintai pradėjo Klaipėdos KM-I komanda, kuri iki ilgosios rungtynių pertraukos įsiveržė į priekį 37:10. Andriaus Majauskio treniruojami vaikai užtikrintai iškovojo ketvirtąją pergalę Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Erlickis 16 taškų, RustanasKundreckas 14 taškų.

48418432 2248179285214226 5874502249941565440 o

ŽMKL (U11, 2008 m.) Klaipėdos KM-II – Šilutės SM 54:35
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2008 metais gimę vaikai, namuose priėmė Šilutės sporto mokyklą. Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje šios dvi komandos pogrupyje užima skirtingas pozicijas. Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos kovojo taškas į tašką ir aidint antrojo kėlinio sirenai, klaipėdiečiai išėjo ilsėti turėdami 6 taškų pranašumą. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje. Šį kėlinį Klaipėdos KM-II komanda laimėjo 14:2 ir įgijo dviženklį pranašumą. Ketvirtame kėlinyje, klaipėdiečiai išlaikė turimą pranašumą ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Erlickis ir Dominykas Agajev po 16 taškų, Kristupas Mitrijevas 10 taškų.

50699343 2301879093177578 1840146306673147904 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-III 47:18
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2010 metais gimę vaikai, namuose priėmė V.Knašiaus KM-III komandą. Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate šios dvi komandos susitiko pirmąjį kartą. Aivaro Preikšaičio treniruojami, 2010 metais gimę vaikai, pirmoje rungtynių pusėje įsiveržė 24:6. Antroje rungtynių dalyje, Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda dviženklį pranašumą išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir iškovojo aštuntąją pergalę Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Gediminas Zbormirskas 23 taškai, Jonas Svirka 12 taškų, Nojus Jonauskas 6 taškai.

51028472 2301881316510689 2349206914589523968 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-III – Klaipėdos KM-IV 27:28
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Namų rungtynėse Klaipėdos KM-III (treneris Andrius Majauskis) priėmė Klaipėdos KM-IV (treneris Tomas Tupalskis). Pirmomis rungtynių minutėmis aikštelėje užvirė kieta kova 7:6. Antrame rungtynių kėlinyje į priekį įsiveržė mergaičių komanda 8:12. Po ilgosios pertraukos įtampa aikštelėje augo ir ketvirto kėlinio neužteko išaiškinti rungtynių nugalėtojo, komandoms teko žaisti papildomas 5 pratęsimo minutes. Pratęsimo metu sėkmingiau rungtyniavusios Klaipėdos krepšinio mokyklos mergaitės iškovojo pirmąją pergalę Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje.
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-III: Tajus Razmas 16 taškų, Deividas Lukauskis 8 taškai, Lukas Urbšas 2 taškai, Vilius Markevičius 1 taškas.
Klaipėdos KM-IV:Evita Šimkutė 16 taškų, Augustė Pušinskaitė 10 taškų, K.Luinys 2 taškai.

50881514 2293420620895126 9039086015364464640 o

KLKML Klaipėdos KM –Izoton 76:88
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos „Eurelijaus Žukausko mažojoje taurėje“, Klaipėdos krepšinio mokyklos jauniai rungtyniavo su pogrupio lyderiais, Izoton komanda. Rungtynėse sėkmingiau startavo trenerio Aivaro Preikšaičio jauniai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 27:24. Antrame rungtynių kėlinyje varžovams buvo pavykę atitolti, bet vėliau mūsiškiai surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Po pertraukos vaizdas aikštelėje išliko, kaip ir pirmoje rungtynių pusėje. Nei vienai komandai nepavyko atitolti. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko, kai Izoton komanda sėkmingiau išnaudojo jėgos ir ūgio pranašumą po krepšiu ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Gustas Staupelis 24 taškai, Tomas Sagaitis 20 taškų, Edvinas Butkus 16 taškų.

50990958 2313993375299483 4480278509003997184 o

ŽMKL (U10, 2009 m.) Klaipėdos KM-II – V.Knašiaus KM-II 49:62
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2009 metais gimusių vaikų krepšinio čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos II komanda namuose priėmė V.Knašiaus KM-II komandą. Mindaugo Stašio auklėtiniai pirmoje rungtynių pusėje sužaidė du skirtingus kėlinius. Pirmame atsilikinėjo 11 taškų, o per antrąjį sumažino iki 1 taško. Po ilgosios pertraukos, kova vyko taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje pritrūko mūsiškiams sėkmės ir teko pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai:G.Leščiauskas 11 taškų, P.Venclova 10 taškų, F.Leščiauskas 9 taškai.

51126481 2304448659587288 8927358548602519552 o

MKL (U13, 2006 m.) Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“ – Klaipėdos KM-„Kanes“ 49:51
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U13 čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai rungtyniavo išvykoje su Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“ komanda. Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavo šeimininkai šiauliečiai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 29:15. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai, vadovaujami trenerio Andriaus Majauskio, ėmė mažinti atsilikimą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis, kuriose pergalę išplėšė taiklus Mato Liotiso metimas.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 14 taškų, Vytautas Mizgiris 10 taškų, Rojus Mančas 9 taškai.