Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 48

13 vasario 02, Šeštadienis 19:11

Įvyko kasmetinis Klaipėdos krepšinio mokyklos renginys „Žvaigždžių diena 2013“

2013-02-02
     Krepšinio renginys prasidėjo darželiuose krepšinį lankančių vaikų pasirodymu. Mažieji krepšininkai varžėsi kamuolio varymo, vikrumo ir greitumo rungtyse.
4-6 metų vaikai pademonstravo, kad jau yra išmokę varyti kamuolį, greitai bėgti.

Pagrindinis šventės akcentas buvo rungtynės: vaikai : treneriai - tėveliai.

Vaikų komandai vadovavo treneris Aivaras Preikšaitis, o trenerių ir tėvelių komandai Rolandas Kasparavičius. Visas rungtynes pirmavo komanda, sudaryta iš krepšinio mokyklos trenerių ir tėvelių. Tačiau pačioje rungtynių pabaigoje, suaktyvinę ginybą, rezultatą išlygino vaikų komandos žaidėjai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2,9 sekundės rezultatas buvo lygus 37:37. Tuomet, po minutės pertraukėlės, įspūdingą ataką surengė Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai. Jie nusprendė kamuolį perduoti rungtynėms teisėjavusiam Karoliui Jundului. Šis paskutinę sekundę atliko taiklų metimą iš vidutinio nuotolio ir išplėšė pergalę vaikų komandai 39:37.
     Krepšinio šventėje vaikai varžėsi įvairiuose konkursuose. Snaiperių konkurso laimėtojais, savo amžiaus grupėse tapo:

2004 m. gimę ir jaunesni - Arnas Knystautas
2003 m. – Tadas Petrauskas
2001-2002 m. – Edgaras Bendikas

Tritaškių konkurse, kuriame buvo metami 25 metimai iš 5 padėčių, dalyvavo 25 dalyviai. Į pusfinalį pateko Laurynas Duoba – 11 tšk., Gytis Pryšmantas – 12 tšk., Dangiras Šulnius – 13 tšk. ir Darius Vaitiekus 14 tšk. Finale susitiko Laurynas Duoba ir Gytis Pryšmantas. Geriau sekėsi buvusiam krepšinio mokyklos auklėtiniui, Gyčiui Pryšmantui, kuris ir tapo saniperių konkurso nugalėtoju, surinkęs 12 tšk.

Didelio žiūrovų susidomėjimo susilaukė „Oro karaliaus“ konkursas. Jame dalyvavo Paulius Girgvainis, Andrius Kikilis, Mindaugas Lukauskas ir Karolis Jundulas. Dėjimus vertino krepšinio mokyklos treneriai.

Visi dalyviai demonstravo puikius dėjimus į krepšį. „Oro karaliaus“ konkurso nugalėtoju, jau antrus metus iš eilės, tapo Karolis Jundulas finale įveikęs Mindaugą Lukauską. Puikiai pasirodė ir Andrius Kikilis, kuriam tik 1 taško pritrūko, kad patektų į finalą.

Klaipėdos krepšinio mokyklos kolektyvas dėkoja visiems šventės dalyviams ir žiūrovams.

Taip pat didelis ačiū Klaipėdos rekreacijos ir sporto centro direktoriui, Vytautui Platūkiui, už pagalbą organizuojant šventę.