22 liepos 18, Pirmadienis 08:17

Europos čempiono turnyre - arti pusšimčio komandų

Europos čempiono Sauliaus Štombergo krepšinio aikštelėje jau keturioliktąjį kartą vyko šio mūsų žymaus krepšininko vardo 3 prieš 3 krepšinio turnyras. Šįkart į kovas stojo 42 komandos, susiskirstytos į 6 amžiaus grupes.

Tarp 2014-2015 metais gimusių krepšininkų (varžėsi 10 komandų) nugalėtojų vardą iškovojo „Oranžinio kamuolio“ komanda ((Ą. Šakinis, D. Kančelskis, A. Griščenkovas ir N. Žurinskas). Pastarieji finale rezultatu 4:0 pranoko skambaus pavadinimo komandą „NBA žvaigždes“ (H. Pličas, E. Stončius ir D. Daugintis).

Tarp 2012-2013 metais gimusių krepšininkų (kovojo 10 komandų) triumfavo „KKM Monstrai (K. Biškauskis, J. Budzinskas, E. Mitkevičius ir D. Gricius). Jie finale rezultatu 8:5 įveikė “Tigrus" (E. Voitechovskis, M. Butkus, I. Kundrotas ir J. Šakinis).

Tarp 2010-2011 metais gimusių žaidėjų (8 komandos) lygių neturėjo „Mega Mind“ ekipa (E. Petrauskaitė, A. Pušinskaitė, E. Vitkutė ir D. Mockutė). Pastarieji finale rezultatu 8:6 nugalėjo „Keptų blynelių“ komandą (A. Barauskas, E. Norkus, K. Šimkus ir D. Steponavičius).

Tarp 2008-2009 metais gimusių atstovų (7 komandos) aukso medaliais pasipuošė komanda „Nebesvaik“ (D. Sipavičius, I. Leščiauskas, K. Mitrijevas ir D. Agajev). Šie krepšininkai po atkaklios kovos finale rezultatu 7:6 palaužė „Tralialiuškų“ komandą (E. Žilinskas, E. Žilinskas, T. Bakanas ir E. Prekevičius).

Tarp 2006-2007 metais gimusių atstovų (varžėsi 3 komandos) geriausiai sekėsi „Bajorams“ (M. Plotnikovas, N. Čikunov, A. Butajevas ir R.Brencius). Jie finale rezultatu 10:8 nugalėjo „Pasikaposim“ krepšininkus (A. Dziuba, N. Portnovas, V. Vaivada ir O. Noreika).

Tarp pačių vyriausių krepšininkų - gimusių 2005 metais ir anksčiau - triumfavo komanda „Autopoliklinika“ (M. Kundrotas, A. Jurčys, P. Šakinis ir M. Šikšnius). Pastaroji finale rezultatu 11:6 pranoko „Monstrų biurą“ (V. Staponas, P. Šylius, D. Lengvys ir M. Mockevičius).

Tęsia gražias tradicijas

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti Sauliaus Štombergo, „Apelsino“ ir Klaipėdos krepšinio mokyklos įsteigtais prizais - krepšinio kamuoliais, medaliais, abonementais į sporto klubą „Apelsinas“ ir kitais prizais. Turnyro dalyviai buvo vaišinami turnyro partnerių „Justepa“ vaisiais.

Tradiciškai kasmet kosmetiškai yra sutvarkoma prie Klaipėdos Gedminų progimnazijos esanti Europos čempiono ir olimpinio prizininko Sauliaus Štombergo krepšinio aikštelė ir čia vyksta gatvės krepšinio turnyras.

„Atnaujinti aikštelę ir surengti turnyrą tapo gražia tradicija. Tikiuosi, kad šio turnyro tradicijos tęsis dar daugelį metų. Džiaugiamės tuo, kad pastaraisiais metais šis projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Bendromis pastangomis turnyrą galime paversti dar patrauklesniu ir didesniu“, - „Vakarų ekspresui“ sakė šio turnyro sumanytojas ir organizatorius, Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

Tradiciškai renginį vedė ir vaikus savo linksmumu džiugino žinomas renginių vedėjas Remigijus Žiogas.

pe6 2 0

ENTUZIAZMAS. Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas (dešinėje) gatvės krepšinio turnyrus Klaipėdoje organizuoja jau bemaž du dešimtmečius ir yra vienas iš pradininkų Lietuvoje. Organizatorių nuotr.

Planuoja naują turnyrą

L. Šapkauskas teigė, kad jau aktyviai mąsto apie artėjantį 3x3 krepšinio turnyrą Jūros šventėje su KK „Neptūnas“, kuris jau liepos 30 (šeštadienį) dieną vyks Jono kalnelio teritorijoje įrengtoje geros kokybės dirbtinės dangos aikštelėje.

„Turnyras vyks pagal naujas FIBA 3x3 taisykles. Planuojame suorganizuoti aukšto lygio turnyrą su puikiais prizais: metiniais “Neptūno„ klubo abonementais, sporto klubo “Apelsinas„ abonementais, prizininkams dovanosime krepšinio kamuolius ir įvairius kitus rėmėjų prizus. Suaugusieji varžysis dėl Simo Galdiko taurės. Pats Simas nugalėtojams ruošia įspūdingą prizą - apie tai paskelbsime jau netrukus. Be to, prie renginio prizinio fondo prisideda ir Lietuvos krepšinio federacija, kuri suaugusių grupės nugalėtojams įsteigė 4 bilietus į rugsėjo mėnesį Vokietijoje vyksiančio Europos krepšinio čempionato grupės rungtynes“, - pasakojo L. Šapkauskas.

Jis ragino paskubėti registruotis į šį turnyrą, kadangi dalyvaujančių komandų skaičius bus ribotas ir pavėlavus gali tiesiog nebelikti vietų.

„Renginys išskirtinis tuo, kad vyks naujoje geros dangos aikštėje, prizai išties verti dėmesio. Krepšinio kovos vyks nuo ankstyvo ryto iki vakaro, o šalia aikštės bus organizuojami ir snaiperio konkursai“, - renginio planus atskleidė L. Šapkauskas.

Visa informacija apie turnyrą ir registracija skelbiama Klaipėdos krepšinio mokyklos interneto svetainėje www.krepsiniomokykla.lt.

„3x3 krepšinio turnyrai Lietuvoje sparčiai populiarėja ir džiaugiamės, kad prie trijulių krepšinio populiarinimo jau daugelį metų aktyviai prisideda ir Klaipėda“, - teigė L. Šapkauskas.

pe6 3 4

Daugiau šioje kategorijoje:
« Sausis 2023 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31