17 balandžio 12, Trečiadienis 05:58

Skirkite 1,2% GPM ir gaukite dovanų!

Ačiū visiems, kas skyrėte paramą praeitais metais!

Lėšos naudojamos Klaipėdos krepšinio mokyklos veiklai (kelionėms į rungtynes, krepšinio inventoriaus įsigyjimui, prizams!).

Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymu, kiekvienas šalies pilietis gali skirti 1,2 GPM paramą. Prašome skirti Klaipėdos krepšinio mokyklos veiklai. Nepatirsite jokių papildomų išlaidų, gausite prizų, o jūsų parama bus skirta gerinti kasdienes Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinių treniruočių ir rungtynių sąlygas (krepšinio kamuolių pirkimui, kelionėms į MKL rungtynes, teisėjų ir sekretorių darbo apmokėjimui). Kaip pateikti prašymą Elektroniniu būdu?

1. Prisijunkite prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos adresu: https://deklaravimas.vmi.lt
info 1

2. Prisijungti prie EDS galima per išorines sistemas (pvz.: e. bankininkystę), su e.parašu ar su VMI priemonėmis:
info 2

3. Prisijungus prie sistemos, skiltyje "Deklaravimas" pasirenkame "Pildyti formą". Prašymą skirti paramą rasite "Dažniausiai papildomų formų" sąraše:
info 3

4. Formos pildymo laukelyje spaudžiame gaublio ikoną, skirtą elektroniniam pildymui:
info 4

5. Užpildykite duomenis šiuose laukeliuose:

1 - Įrašykite savo asmens kodą

• 3V - Įrašykite savo vardą
  • 3P - Įrašykite savo pavardę
  • 5 - Pasirinkite už kurį mokestinį laikotarpį - 2023 m.
  • E1 - Įveskite gavėo tipą - 2
  • E2 - Įveskite gavėjo identifikacinį numerį - 302452555
  • E3 - Nurodykite mokesčio dalies paskirtį - VŠĮ KLAIPĖDOS KREPŠINIO MOKYKLA (nebūtina)
  • E4 - Nurodykite skiriamos mokesčio dalies dydį - 1,2%

6. Pateikite prašymą dešiniajame kampe paspaudus "Pateikti deklaraciją"

Klaipėdos krepšinio mokyklos rėmėjų ir partnerių prizai už 1,2% paramą:

12_dovanos.jpg

Elektroninėje bankininkystėje užpildytą ir pateiktą anketą atsiųskite į el. paštą - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (parašydami vaiko vardą ir pavardę, anketų skaičių, pageidaujamą prizą.).

« Kovas 2024 »