16 lapkričio 20, Sekmadienis 17:00

KKM jaunių komanda iškovojo 4-ą pergalę MKL

Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunių komanda, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-18 čempionate, namuose rungtyniavo su Tauragės SM komanda. Abi komandos iki šių rungtynių nebuvo patyrusios nei vieno pralaimėjimo, tad šioje dvikovoje paaiškėjo, kuri komanda pakils į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Kaip ir buvo galima laukti, rungtynės buvo labai atkaklios. Pradžioje geriau sekėsi Tauragės komandai. Pirmą kėlinuką jie laimėjo 12:19. Antrame kėlinuke klaipėdiečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir intensyviai žaisdami gynyboje, bei išnaudodami susikurtas progas puolime, persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Po dviejų kėlinių jau priekyje Klaipėdos KM - 33:31. Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai vienu metu turėjo įgiję net 15 taškų persvarą, bet tauragiškiai pademanstravo, kad yra labai kovingi ir valingi. Jiems pavyko atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki 2 taškų. Paskutinėje atakoje dar tauragiškiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, bet jų metimas buvo netaiklus ir Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda iškovojo pergalę, rezultatu 79:77 (12:19, 21:12, 16:17, 24:29).

Klaipėdiečiams taškus pelnė: A.Skvarčinskas 22 (3 trit.), L.Glotnis 18, D.Tėvelis 12, G.Žaromskis 10, V.Laurinavičius 7, V.Matiukas ir D.Procykas po 4, D.Juodka 2.

Tauragės komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 23 taškus pelnęs I.Levickas, 18 surinko G.Bertašius.