16 balandžio 18, Pirmadienis 18:32

Klaipėdos KM 2003 MKL B divizione užėmė III vietą!

Balandžio 16-17 dienomis, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2003 metų komanda rungtyniavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono finaliniame ketverte, kuris vyko Jonavoje. Klaipėdos krepšinio mokykla pusfinalyje susitiko su namų šeimininkais Jonavos KKSC. Rungtynių pradžioje, klaipėdiečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą, bet pirmojo kėlinio pabaigoje padarytos klaidos, leido varžovams priartėti. Iki ilgosios pertraukos, komandos kovojo taškas į tašką ir po dviejų kėlinių 32:33 priekyje Klaipėdos krepšinio mokykla. Po didžiosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai leido varžovams pabėgti 12:0 ir nesugebėdami atsitiesti, turėjo pripažinti Jonavos pranašumą, rezultatu 67:50 (17:21; 15:12; 19:11; 16:6). Komandai taškus pelnė: Arnas Knystautas 18, Gabrielius Mažeika 12 (19 atkovotų kamuolių), Linas Jokubaitis 9, Aidas Remeikis ir Kristupas Bielskis po 4, Kristupas Leščiauskas 2, Eduardas Custodio 1 taškas. Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda, po pralaimėtos pusfinalio dvikovos, dėl III vietos susitiko su Kauno A.Sabonio KC-III komanda, su kuria klaipėdiečiai jau yra rungtyniavę šių metų sezone, II MKL etape, kuris vyko Klaipėdoje. Tuomet pergalę pasiekė varžovai. Šiose rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai atrodė agresyvesni puolime ir gynyboje, sustabdė varžovų lyderius, bet ketvirtame kėlinyje padarytos klaidos, leido varžovams priartėti ir išplėšti pratęsimą 73:73. Per pridėtas 5 papildomas minutes, Klaipėdos krepšinio mokykla pradėjo spurtu 11:0 ir rungtynėse dėl III vietos iškovojo pergalę, rezultatu 90:79 (14:14; 17:18; 24:15; 18:26; 17:6). Komandai taškus pelnė: Gabrielius Mažeika 40 (22 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvus perdavimai, 6 klaidos surinko 38 naudingumo balus), Aidas Remeikis 15, Arnas Knystautas 10, Eduardas Custodio 7 (16 atkovotų kamuolių), Kristupas Simonavičius, Kristupas Bielskis, Viktoras Staponas ir Dovydas Lengvys po 4, Linas Jokubaitis 2 taškai. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B divizione iškovota III vieta ir teisė žaisti peržaidimus, dėl patekimo į A divizioną. Rungyniaujama bus iki dviejų pergalių su Vilniaus Sostinės KM II-"Mes Rūšiuojam". Rungtynės numatomos Gegužės 1-8 dienomis.