Darželinukų čempionatas
TURNYRINĖ LENTELĖ
FINALINIS TURAS (2020 BIRŽELIO 18 d.) 10.00 Turizmo mokykla (Taikos pr.69)
II TURAS (2020 Sausio 25 d.) 10.00 Turizmo mokykla (Taikos pr.69)
Klaipėdos KM B "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Pagrandukas" 18:6
Lopšelis-darželis "Žilvitis" vs Lopšelis-darželis "Puriena" 11:4
Lopšelis-darželis "Giliukas" vs Lopšelis-darželis "Želmenėlis" 6:10
Klaipėdos KM B "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis Puriena" 20:4
Lopšelis-darželis "Pagrandukas" vs Lopšelis-darželis "Žilvitis" 2:22
Klaipėdos KM B "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Giliukas" 18:4
Lopšelis-darželis "Pagrandukas" vs Lopšelis-darželis "Želmenėlis" 8:14
Lopšelis-darželis "Žilvitis" vs Lopšelis-darželis "Giliukas" 18:12
Klaipėdos KM B "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Želmenėlis" 18:6
Lopšelis-darželis "Puriena" vs Lopšelis-darželis "Pagrandukas" 20:16
Klaipėdos KM B "Turizmo mokykla" vs Klaipėdos KM A "Turizmo mokykla" 10:12
Lopšelis-darželis "Volungėlė" vs Lopšelis-darželis "Vyturėlis" 24:8
Lopšelis-darželis "Berželis" vs Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" 4:18
Lopšelis-darželis "Vyturėlis" vs Lopšelis-darželis "Aitvarėlis" 20:6
Klaipėdos KM A "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Berželis" 22:4
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" vs Lopšelis-darželis "Aitvarėlis" 18:10
Lopšelis-darželis "Volungėlė" vs Lopšelis-darželis "Berželis" 16:2
Klaipėdos KM A "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Aitvarėlis" 21:8
Klaipėdos KM A "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Volungėlė" 10:13
Lopšelis-darželis "Vyturėlis" vs Lopšelis-darželis "Berželis" 8:4
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" vs Lopšelis-darželis "Volungėlė" 2:20
I TURAS (2019 Lapkričio 30 d.) 10.00 Turizmo mokykla (Taikos pr.69)
Klaipėdos KM "Turizmo mokykla" vs Lopšelis-darželis "Puriena" 22:12
Lopšelis-darželis "Vyturėlis" vs Lopšelis-darželis "Želmenėlis 6:4
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" vs Lopšelis-darželis "Puriena" 4:14
Lopšelis-darželis "Vyturėlis" vs Klaipėdos KM "Turizmo mokykla" 2:18
Lopšelis-darželis "Puriena" vs Lopšelis-darželis "Želmenėlis" 12:14
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" vs Klaipėdos KM "Turizmo mokykla" 4:20
Lopšelis-darželis "Puriena" vs Lopšelis-darželis "Vyturėlis" 6:8
Lopšelis-darželis "Želmenėlis" vs Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" 16:6
Lopšelis-darželis "Želmenėlis" vs Klaipėdos KM "Turizmo mokykla" 10:18
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" vs Lopšelis-darželis "Vyturėlis" 8:6
Projektas "Darželinukų čempionatas" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas".
SAVAITĖS RUNGTYNIŲ APŽVALGA
Klaipėdos KM I vs Kretingos SM
67 26
Komandai taškus pelnė:
- Eligijus Kleinas 18 taškų
- Orestas Beržinskas 13 taškų
- Kristupas Mitrijevas 12 taškų
- Gustas Leščinskas 8 taškai
- Dominykas Agajev 6 taškai
- Mantas Gedvilas, Ignas Leščiauskas ir Dovydas Inokaitis po 2 taškus
Klaipėdos KM-"UNIQA" vs Kauno KM "Žalgiris" I
83 75
Komandai taškus pelnė:
- Kristupas Smirnov (13 atkovotų kamuolių) 32 taškai
- Rojus Mančas (6 atkovoti kamuoliai) 18 taškų
- Matas Liotisas 10 taškų
- Kajus Mikalauskas ir Vakaris Vaivada (6 atkovoti kamuoliai) po 6 taškus
- Kristupas Gliožys 5 taškai
- Matas Staugaitis ir Tadas Augustauskas po 3 taškus
Palangos SC vs Klaipėdos KM
60 83
Komandai taškus pelnė:
- Eduardas Custodio ir Kristupas Burneika po 19 taškų
- Emilis Maziliauskas 15 taškų
- Dovydas Lengvys 12 taškų
- Titas Zarudnievas 8 taškai
- Viktoras Staponas 5 taškai
- Eimantas Leinartas 2 taškai
Kauno KM "Žalgiris" I vs Klaipėdos KM I
70 78
Komandai taškus pelnė:
- Matas Liotisas (8 atkovoti kamuoliai) 28 taškai
- Kajus Mikalauskas (8 atkovoti kamuoliai) 15 taškų
- Tadas Augustauskas 9 taškai
- Kristupas Gliožys 8 taškai
- Dominykas Agajev 7 taškai
- Lukas Dambrauskas 5 taškai
- Orestas Noreika 3 taškai
- Justas Kazlauskas 2 taškai
- Justas Sadauskas 1 taškas
Kauno KM "Žalgiris"I vs Klaipėdos KM
80 58
Komandai taškus pelnė:
- Tomas Zelenskij (9 atkovoti kamuoliai) 23 taškai
- Laurynas Andrijauskas (9 atkovoti kamuoliai) 10 taškų
- Kristupas Smirnov 7 taškai
- Adrijus Bružas (6 atkovoti kamuoliai) 6 taškai
- Jonas Škarnulis ir Dovydas Rupšlaukis po 4 taškus
- Titas Dainius 2 taškai
- Algimantas Uščinas ir Airidas Savinas po 1 tašką
KM "Tauragės Žaibas" vs Klaipėdos KM II
65 35
Komandai taškus pelnė:
- Vilius Petkevičius 9 taškai
- Klaidas Biškauskas ir Rokas Šmaižys po 5 taškus
- Julius Gedmontas ir Nojus Sandovas po 4 taškus'
- Martynas Barkus ir Vilius Stonkus po 3 taškus
- Arnan Dolashyan 2 taškai
Klaipėdos KM vs Baldininkas
42 92
Komandai taškus pelnė:
- Dovydas Lengvys 11 taškų
- Kristupas Burneika 10 taškų
- Matas Lubauskas 7 taškai
- Vilius Vaitkus 4 taškai
- Titas Zarudnievas ir Ugnius Jonušauskis po 3 taškus
- Dovydas Petkevičius ir Ignas Mikalauskas po 2 taškus
Klaipėdos KM-"Tobula Instaliacija" vs KK Riflis
53 78
Komandai taškus pelnė:
- Mindaugas Dambrauskas 14 taškų
- Žygimantas Ivanauskas 8 taškai
- Šarūnas Širvinskas 7 taškai
- Eimantas Leinartas 6 taškai
- Vilius Stankevičius, Lukas Barkauskis ir Emilis Domarkas po 4 taškus
- Emilis Maziliauskas, Viktoras Staponas ir Vilius Vaičius po 2 taškus
Klaipėdos KM-2012 (Technologijų m.c.) vs Klaipėdos KM-2011 (Technologijų m.c.)
2 22
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2012 (Technologijų m.c.):
- Gustas Tarvydas 2 taškai
Klaipėdos KM-2011 (Technologijų m.c.):
- Augustas Kazlauskas 8 taškai
- Saulius Sodaitis 7 taškai
- Jokūbas Matvejevas, Airingas Kuršys ir Arnas Anilionis po 2 taškus
- Hubertas Norkus 1 taškas
Klaipėdos KM-Mergaites (Technologijų m.c.) vs Klaipėdos KM-2012 (Technologijų m.c.)
42 18
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-Mergaites (Technologijų m.c.):
- Augustė Pušinskaitė 15 taškų
- Saulė Samaliūtė ir Danielė Mockutė po 8 taškus
- Eivina Petrauskaitė ir Roberta Riaukaitė po 4 taškus
- Izabelė Šimkevičiūtė 2 taškai
- Ieva Reikertaitė 1 taškas
Klaipėdos KM-2012 (Technologijų m.c):
- Vilius Vekteris 10 taškų
- Gustas Tarvydas 4 taškai
- Augustas Šulys ir Jonas Gudauskas po 2 taškus
Klaipėdos KM-2011 (Gedminų progimnazija) vs Klaipėdos KM-2012-II "Tobula Instaliacija"
49 1
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2011 (Gedminų progimnazija):
- Edas Norkus 14 taškų
- Arnas Barauskas ir Aronas Iliutkinas po 10 taškų
- Laurynas Šimas 8 taškai
- Kristupas Šimkus 4 taškai
- Kajus Viktoravičius 1 taškas
Klaipėdos KM-2012-II "Tobula Instaliacija":
- Danielius Gibieža 1 taškas
Klaipėdos KM-2011 (Vyturio progimnazija) vs Klaipėdos KM-2012-I "Tobula Instaliacija"
29 39
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2011 (Vyturio progimnazija):
- Kajus Biškauskas 13 taškų
- Vilius Astrauskas 7 taškai
- Matas Vebeliūnas 5 taškai
- Dovydas Steponavičius ir Linas Daujotas po 2 taškus
Klaipėdos KM-2012-I "Tobula Instaliacija":
- Denas Kontrimas 20 taškų
- Eimantas Venclova 10 taškų
- Emilis Mitkevičius 3 taškai
- Matas Tūzas, Kevinas Biškauskas ir Jonas Šakinis po 2 taškus
U10, (2010 metai)
Klaipėdos KM III vs Tauragės SM
30 68
Komandai taškus pelnė:
- Tajus Razmas 20 taškų
- Viktoras Proškin 4 taškai
- Augustas Brinius, V.Ruzginas ir R.Gedrimas po 2 taškus
U11 (2009 metai)
Klaipėdos KM I vs Šilalės SM
30 26
Komandai taškus pelnė:
- P.Barauskas 6 taškai
- R.Eitkevičius, K.Baranauskas ir D.Stanevičius po 4 taškus
- M.Liuleikis 3 taškai
- A.Galdikas, V.Mylimas, K.Kazbaras ir T.Rimkus po 2 taškus
- J.Lomsargis 1 taškas
U10 (2010 metai)
Klaipėdos KM I vs Telšių "Telšiai"
56 41
Komandai taškus pelnė:
- Gediminas Zbormirskas 16 taškų
- Faustas Leščinskas 9 taškai
- Titas Pudžiavelis 7 taškai
- Pijus Venclova 6 taškai
- Matas Urbikas 5 taškai
- Dominykas Tumosa ir Davidas Daugintis po 4 taškus
- Povilas Petrusevičius 2 taškai
U11 (2009 metai)
Klaipėdos KM III vs Klaipėdos KM II
41 35
Komandai taškus pelnė:
- Lukas Gedvilas 9 taškai
- Salvijus Jauniškis 8 taškai
- Aurimas Kiela 6 taškai
- Gediminas Gintalas ir Armandas Šneideris po 4 taškus
- Erikas Mamedovas, Rdgar Štekliain ir Karolis Poškus po 2 taškus
U10 (2010 metai)
Klaipėdos KM I vs Kretingos SM
71 39
Komandai taškus pelnė:
- Pijus Venclova 20 taškų
- Gediminas Zbormirskas 17 taškų
- Faustas Leščinskas 12 taškų
- Titas Pudžiavelis 8 taškai
- Matas Urbikas 5 taškai'
- Davidas Daugintis ir Dominykas Tumosa po 2 taškus
- Povilas Petrusevičius 1 taškas
I Baltijos bendruomenės 3x3 krepšinio turnyro REZULTATAI
Amžiaus grupė 1 (2010)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | JORDONIUKAI |
4:6 1 |
5:8 1 |
6:7 1 |
3 (2) | IV | |
2. | DEŠIMTUKAI |
6:4 2 |
10:3 2 |
9:10 1 |
5 (5) +6 |
I | |
3. | MAJAI |
8:5 2 |
3:10 1 |
7:4 2 |
5 (3) -4 |
III | |
4. | KIEMO DRAUGAI |
7:6 2 |
10:9 2 |
4:7 1 |
5 (4) -2 |
II |
Amžiaus grupė 2 (2007-2009)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | ATEIVIAI |
0:21 0 |
0:21 0 |
0:21 0 |
0 (0) | IV | |
2. | HAKERIAI |
21:0 2 |
9:0 2 |
7:9 1 |
5 (2) | II | |
3. | SAUSAS ORAS |
21:0 2 |
0:9 1 |
2:9 1 |
4 (1) | III | |
4. | ŠLAPIAS KAMUOLYS |
21:0 2 |
9:7 2 |
9:2 2 |
6 (4) | I |
B pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA | |||||||||||
1. | ŠLAPIAS VANDUO |
9:7 2 |
8:5 2 |
9:2 2 |
6 (5) | I | ||||||||||||
2. | KLECKAI |
7:9 1 |
4:8 1 |
2:4 1 |
3 (1) | IV | ||||||||||||
3. | MMG |
5:8 1 |
8:4 2 |
4:8 1 |
4 (1) | III | ||||||||||||
4. | GERESNI UŽ TAVE |
2:9 1 |
4:2 2 |
8:4 2 |
5 (3) | II | ||||||||||||
ŠLAPIAS KAMUOLYS | 6 | |||||||||||||||||
ŠLAPIAS KAMUOLYS | II v. 7 | |||||||||||||||||
GERESNI UŽ TAVE | 3 | |||||||||||||||||
ŠLAPIAS VANDUO | I v. | |||||||||||||||||
HAKERIAI | 6 | |||||||||||||||||
ŠLAPIAS VANDUO | 8 | |||||||||||||||||
ŠLAPIAS VANDUO | 9 | |||||||||||||||||
GERESNI UŽ TAVE | 6 | |||||||||||||||||
GERESNI UŽ TAVE | III v. | |||||||||||||||||
HAKERIAI | IV v. | 2 | ||||||||||||||||
Amžiaus grupė 3 (2004-2006)
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. | TAŠKAI | VIETA |
1. | NOJAUS LAIVAS |
15:11 2 |
7:11 1 |
9:3 2 |
17:10 2 |
7 (4)
|
II | |
2. | PENKTOKAI |
11:15 1 |
6:10 1 |
6:4 2 |
13:4 2 |
6 (3) | III | |
3. | PIRMOKAI |
11:7 2 |
10:6 2 |
5:6 1 |
9:2 2 |
7 (5) | I | |
4. | BAUDĖJAI |
3:9 1 |
4:6 1 |
6:5 2 |
15:3 2 |
6 (2) | IV | |
5. | KEVO IR KLAIDO ŠAIKA |
10:17 1 |
4:13 1 |
2:9 1 |
3:15 1 |
4 (1) |
V |
Amžiaus grupė 5 (Tėtis, draugas ir aš)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | BALTIJOS LIŪTAI |
3:5 1 |
1:6 1 |
4:9 1 |
3 (2) | IV | |
2. | ŽAIBAI |
5:3 2 |
7:6 2 |
2:7 1 |
5 (4) | II | |
3. | MAŽIAUSI |
6:1 2 |
6:7 1 |
3:12 1 |
4 (3) | III | |
4. | SPORTININKAI |
9:4 2 |
7:2 2 |
12:3 2 |
6 (5) | I |
Baltijos bendruomenės 3x3 krepšinio turnyro (2019.11.23) TVARKARAŠTIS
Turnyro pradžia - Šeštadienį (2019.11.23) 13.00 val. Turizmo mokyklos salėje (Taikos pr.-69 )
Amžiaus grupė 1 (2010)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | JORDONIUKAI | ||||||
2. | DEŠIMTUKAI | ||||||
3. | MAJAI | ||||||
4. | KIEMO DRAUGAI |
13.00 JORDONIUKAI – BAUDĖJAI
DEŠIMTUKAI – MAJAI
13.20 JORDONIUKAI – DEŠIMTUKAI
MAJAI – KIEMO DRAUGAI
13.40 JORDONIUKAI – MAJAI
DEŠIMTUKAI – KIEMO DRAUGAI
Amžiaus grupė 2 (2007-2009)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | ATEIVIAI | ||||||
2. | HAKERIAI | ||||||
3. | SAUSAS ORAS | ||||||
4. | ŠLAPIAS KAMUOLYS |
B pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | ŠLAPIAS VANDUO | ||||||
2. | KLECKAI | ||||||
3. | MMG | ||||||
4. | GERESNI UŽ TAVE |
13.10ATEIVIAI – ŠLAPIAS KAMUOLYS
HAKERIAI – SAUSAS ORAS
13.30 ŠLAPIAS VANDUO – GERESNI UŽ TAVE
KLECKAI - MMG
13.50 ATEIVIAI – HAKERIAI
SAUSAS ORAS – ŠLAPIAS KAMUOLYS
14.00 ŠLAPIAS VANDUOI – KLECKAI
MMG – GERESNI UŽ TAVE
14.10 ATEIVIAI - SAUSAS ORAS
HAKERIAI – ŠLAPIAS KAMUOLYS
14.20 ŠLAPIAS VANDUO – MMG
KLECKAI – GERESNI UŽ TAVE
14.40 A1 – B2
A2 – B1
15.00 dėl I v.
Dėl III v.
Amžiaus grupė 3 (2004-2006)
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. | TAŠKAI | VIETA |
1. | NOJAUS LAIVAS | |||||||
2. | PENKTOKAI | |||||||
3. | PIRMOKAI | |||||||
4. | BAUDĖJAI | |||||||
5. | KEVO IR KLAIDO ŠAIKA |
14.30 NOJAUS LAIVAS – KEVO IR KLAIDO ŠAIKA
PENKTOKAI – BAUDĖJAI
14.50 NOJAUS LAIVAS – PENKTOKAI
PIRMOKAI - BAUDĖJAI
15.10 NOJAUS LAIVAS – PIRMOKAI
PENKTOKAI – KEVO IR KLAIDO ŠAIKA
15.30 PIRMOKAI – KEVO IR KLAIDO ŠAIKA
NOJAUS LAIVAS - BAUDĖJAI
15.50 PENKTOKAI – PIRMOKAI
BAUDĖJAI – KEVO IR KLAIDO ŠAIKA
Amžiaus grupė 5 (Tėtis, draugas ir aš)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | BALTIJOS LIŪTAI | ||||||
2. | ŽAIBAI | ||||||
3. | ? | ||||||
4. | ? |
15.40 BALTIJOS LIŪTAI – ŽAIBAI
A3 – A4
SAVAITĖS RUNGTYNIŲ APŽVALGA
Gargždų SM vs Klaipėdos KM II
50 79
Komandai taškus pelnė:
- Ričardas Brencius ir Artūr Semeniuk po 12 taškų
- Henrikas Brencius ir Matas Sniegeckas po 11 taškų
- Erikas Morovoz ir Markas Narmontas po 8 taškus
- Deividas Čeputis ir Juras Pranulis po 4 taškus
- Neilas Budreckas, Salvijus Jauniškis ir Arnas Zarudnievas po 2 taškus
Klaipėdos KM vs Šilutės SM
77 46
Komandai taškus pelnė:
- Kristupas Burneika 25 taškai
- Eduardas Custodio 22 taškai
- Laurynas Vitosis 9 taškai
- Emilis Maziliauskas 8 taškai
- Marius Inselseth 5 taškai
- Dovydas Lengvys 3 taškai
- Viktoras Staponas ir Titas Zarudnievas po 2 taškus
Klaipėdos KM I vs Telšių SRC-"Pietų Megrame"
49 8
Komandai taškus pelnė:
- Kristupas Mitrijevas 14 taškų
- Orestas Beržinskas 10 taškų
- Dominykas Agajev, Ignas Leščiauskas, Mindaugas Zalikas ir Mantas Gedvilas po 4 taškus
- Dovydas Sipavičius, Aivaras Simonaitis ir Gustas Leščinskas po 2 taškus
Klaipėdos KM II vs V.Knašiaus KM
58 62
Komandai taškus pelnė:
- Arnas Erlickis 18 taškų
- Gvidas Bitinas 13 taškų
- Mantas Želvys 7 taškai
- Vilius Vainoris 6 taškai
- Dominykas Gricius ir Rokas Eitkevičius po 4 taškus
- Tautvydas Gagilas 3 taškai
- Augustas Tičkus 2 taškai
- Vakaris Lukas 1 taškas
V.Knašiaus KM I vs Klaipėdos KM-"UNIQA"
89 73
Komandai taškus pelnė:
- Kristupas Smirnov (9 atkovoti kamuoliai) 24 taškai
- Matas Liotisas 18 taškų
- Matas Staugaitis 13 taškų
- Rojus Mančas (7 atkovoti kamuoliai) 8 taškai
- Vakaris Vaivada ir Tadas Augustauskas po 3 taškus
- Kajus Mikalauskas ir Aurimas Mikutis po 2 taškus
Klaipėdos KM I-"Tobula Instaliacija" vs Alytaus SRC
67 86
Komandai taškus pelnė:
- Laurynas Vitosis 12 taškų
- Emilis Maziliauskas ir Mindaugas Dambrauskas po 11 taškų
- Vilius Vaičius 8 taškai
- Tautvydas Ivanauskas ir Vilius Stankevičius po 5 taškus
- Viktoras Staponas ir Emilis Domarkas po 4 taškus
- Žygimantas Ivanauskas 3 taškai
- Kristupas Umantas ir Eimantas Leinartas po 2 taškus
Klaipėdos KM II vs Raseinių KKSC
36 106
Komandai taškus pelnė:
- Vilius Stonkus 11 taškų
- Rokas Šmaižys ir Klaidas Biškauskas po 6 taškus
- Matas Vilinauskas 5 taškai
- Rokas Burkauskas 4 taškai
- Arman Dolashyan ir Vilius Petkevičius po 2 taškus
Klaipėdos KM I vs Marijampolės ŽSM-"Eurostandardand"
87 51
Komandai taškus pelnė:
- Matas Liotisas (6 perimti kamuoliai) 25 taškai
- Kajus Mikalauskas (6 atkovoti kamuoliai) 14 taškų
- Tadas Augustauskas 11 taškų
- Lukas Dambrauskas ir Justas Sadauskas po 10 taškų
- Justas Kazlauskas (6 atkovoti kamuoliai) 5 taškai
- Kristupas Gliožys ir Dominykas Nenartavičius (12 atkovotų kamuolių) po 4 taškus
- Nojus Vitosis ir Dominykas Agajev po 2 taškus
Klaipėdos KM vs Sostinės KM I-"Drakonai"
53 55
Komandai taškus pelnė:
- Algimantas Uščinas (7 atkovoti kamuoliai) 18 taškų
- Tomas Zelenskij (7 atkovoti kamuoliai) 15 taškų
- Danas Zakarauskas (9 atkovoti kamuoliai) 6 taškai
- Jonas Škarnulis 5 taškai
- Kristupas Smirnov 4 taškai
- Airidas Savinas 3 taškai
- Adrijus Bružas 2 taškai
Klaipėdos KM vs BC Saulės Butai
50 129
Komandai taskus pelnė:
- Matas Lubauskas 14 taškų
- Matas Vilinauskas 11 taškų
- Vilius Vaitkus 5 taškai
- Titas Zarudnievas Ugnius Jonušauskis po 4 taškus
- Ignas Mikalauskas ir Dovydas Lengvys po 3 taškus
- Rokas Burkauskas, Paulius Knieža ir Bernardas Grigas po 2 taškus
LCC Tarptautinis Universitetas vs Klaipėdos KM-"Tobula Instaliacija"
50 56
Komandai taškus pelnė:
- Emilis Domarkas 12 taškų
- Šarūnas Širvinskas 11 taškų
- Viktoras Staponas ir Vilius Vaičius po 7 taškus
- Vilius Stankevičius 6 taškai
- Žygimantas Ivanauskas 4 taškai
- Lukas Barkauskis ir Mindaugas Dambrauskas po 3 taškus
- Eimantas Leinartas 2 taškai
- Emilis Maziliauskas 1 taškas
Klaipėdos KM-2011 (Technologijų m.c.) vs Klaipėdos KM-2012-I "Tobula Instaliacija"
43 45
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2011 (Technologijų m.c.):
- Saulius Sodaitis 17 taškų
- Augustas Kazlauskas 12 taškų
- Airingas Kuršys 6 taškai
- Hubertas Norkus ir Arnas Anilionis po 4 taškus
Klaipėdos KM-2012-I "Tobula Instaliacija":
- Justinas Budzinskas 19 taškų
- Eimantas Venclova 14 taškų
- Denas Kontrimas 8 taškai
- Kevinas Biškauskas 4 taškai
Klaipėdos KM-2011 (Vyturio progimnazija) vs Klaipėdos KM-2012-II "Tobula Instaliacija"
44 6
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2011 (Vyturio progimnazija):
- Kajus Biškauskas 10 taškų
- Džiugas Maksimovas 8 taškai
- Vilius Astrauskas 6 taškai
- Matas Vebeliūnas, Dovydas Steponavičius ir Linas Daujotas po 4 taškus
- Marijus Kvėzla 2 taškai
Klaipėdos KM-2012-II "Tobula Instaliacija":
- Danielius Gibieža 3 taškai
- Danielius Juozaitis 2 taškai
- Stasys Dereškevičius 1 taškas
U11 (2009 metai)
Klaipėdos KM I vs Klaipėdos KM III
36 33
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM I:
- Rokas Eitkevičius 18 taškų
- Mantvydas Liuleikis 6 taškai
- Darijus Balsas 4 taškai
- Kajus Baranauskas 3 taškai
- Tajus Razmas, Pijus Barauskas ir Justas Lomsargis po 2 taškus
Klaipėdos KM III:
- Grantas Mockus 9 taškai
- Lukas Gedvilas 8 taškai
- Salvijus Jauniškis, Markas Čiparis ir Gediminas Gintalas po 4 taškus
- Lukas Jonkus ir Aurimas Kėla po 2 taškus
U10 (2010 metai)
Klaipėdos KM II-"Tobula Instaliacija" vs Telšių "Telšiai"
35 53
Komandai taškus pelnė:
- Jonas Svirka 13 taškų
- Nojus Jonauskas 8 taškai
- Martynas Mykolaitis 7 taškai
- Edvinas Motūžis 4 taškai
- Arentas Grigaliūnas 2 taškai
Baltijos bendruomenės 3x3 krepšinio čempionatas
Klaipėdoje startuoja 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame galės varžytis komandos iš Baltijos rinkiminės apygardos bendruomenės (žiūrėti žemėlapyje).
TURNYRAS - NEMOKAMAS!
Čempionato finansavimo šaltinis – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, o projekto administravimą vykdo Klaipėdos miesto savivaldybė.
Čempionatą organizuoja - Klaipėdos krepšinio mokykla.
Turnyre gali dalyvauti komandos, užsiregistravusios pagal amžiaus grupes ir privalo atstovauti vieną iš 4 Klaipėdos miesto rinkiminių apygardų bendruomenių!
Kiekvienoje grupėje gali dalyvauti po 8 komandas iš Baltijos rinkiminės apygardos bendruomenės.
Šios bendruomenės teritoriją galite pamatyti pridėtame žemėlapyje.
Iš viso įvyks 3 atrankiniai turnyrai, kurių metu daugiausiai taškų surinkusios komandos iškovos teisę rungtis finaliniame turnyre, kuriame paiaškės čempionato prizininkai.
Turnyrai vyks Turizmo mokyklos sporto salėje (Baltijos pr.-69, Klaipėda):
1 Turnyras - 2019 m. lapkričio 23 d., 13.00 val. Registracija iki lapkričio 21 d. 19.00 val., užpildant registracijos formą, www.krepsiniomokykla.lt internetinėje svetainėje.
2 Turnyras - 2019 m. lapkričio 30 d., 13.00 val. Registracija iki lapkričio 28 d. 19.00 val., užpildant registracijos formą, www.krepsiniomokykla.lt internetinėje svetainėje.
3 Turnyras - 2019 m. gruodžio 7 d., 13.00 val. Registracija iki gruodžio 5 d. 19.00 val., užpildant registracijos formą, www.krepsiniomokykla.lt internetinėje svetainėje.
Finalinis turnyras - 2019 m. gruodžio 14 d., 13.00 val. Patenka po 8, daugiausiai taškų per pirmus 3 turnyrus surinkusios komandos, kiekvienoje amžiaus grupėje!
Taškų rinkimo sistema:
1 vieta - 5 taškai
2 vieta - 4 taškai
3 vieta - 3 taškai
4 vieta - 2 taškai
5-8 vietos - 1 taškas
Amžiaus grupės:
Vaikinai ir merginos
1 grupė – gimę 2010 m. ir jaunesni
2 grupė – gimę 2007 - 2009 m.
3 grupė – gimę 2004 - 2006 m.
4 grupė – gimę 2003 m. ir vyresni
Komandą gali sudaryti 3 arba 4 asmenys. Jeigu 4-o žaidėjo nėra, į jam skirtą registracijos laukelį, parašykite - "Nėra"
Turnyro metu dalyviai turi turėti amžių nurodantį asmens dokumentą su nuotrauka ir parodyti jį prieš rungtynes aikštelės teisėjui.
Pateikus suklastotus dokumentus, varžybų metu žaidžiant neregistruotiems žaidėjams ar užsiregistravusiems ne į tą grupę, komanda diskvalifikuojama iš varžybų.
4. Turnyro vykdymo sąlygos
Komandos suskirstomos į pogrupius. Žaidžiama ratų sistema (su kiekviena pogrupio komanda sužaidžiama po 1 rungtynes). Iš pogrupio į antrą etapą patenka po dvi stipriausias komandas. Antrame etape rungtyniaujama vieno minuso sistema.
SAVAITĖS RUNGTYNIŲ APŽVALGA
V.Knašiaus KM I-"Jumex" vs Klaipėdos KM I-"Tobula Instaliacija
70 50
Komandai taškus pelnė:
- Laurynas Vitosis 14 taškų (9 atkovoti kamuoliai)
- Emilis Maziliauskas 10 taškų (14 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai)
- Kristupas Umantas 7 taškai
- Mindaugas Dambrauskas 5 taškai
- Vilius Vaičius ir Šarūnas Širvinskas po 4 taškus
- Viktoras Staponas 3 taškai
- Žygimantas Ivanauskas 2 taškai
- Vilius Stankevičius 1 taškas
Klaipėdos KM-"UNIQA" vs Panevėžio KKSC
88 83
Komandai taškus pelnė:
- Matas Liotisas 25 taškai
- Kristupas Smirnov 21 taškas
- Rojus Mančas 18 taškų (12 atkovotų kamuolių)
- Kajus Mikalauskas 10 taškų
- Vakaris Vaivada 5 taškai
- Aurimas Mikutis 4 taškai
- Matas Staugaitis 3 taškai
- Martynas Rauba 2 taškai
Klaipėdos KM II vs Šiaulių KA "Saulė" II-"ASKA"
64 73
Komandai taškus pelnė:
- Rokas Burkauskas 17 taškų
- Vilius Stonkus 15 taškų
- Rokas Šmaižys 8 taškai
- Arman Dolashyan ir Paulius Šylius po 7 taškus
- Klaidas Biškauskas ir Julius Gedmontas po 3 taškus
- Paulius Kazlauskas 2 taškai
V.Knašiaus KM vs Klaipėdos KM
67 69
Komandai taškus pelnė:
- Tomas Zelenskij 27 taškai (18 atkovotų kamuolių)
- Airidas Savinas 16 taškų
- Algimantas Uščinas (6 rezultatyvūs perdavimai), Adrijus Bružas (11 atkovotų kamuolių) ir Laurynas Adrijauskas po 6 taškus
- Danas Zakarauskas 4 taškai (7 atkovoti kamuoliai)
- Dovydas Rupšlaukis ir Aivaras Urbonas po 2 taškus
Vilniaus KM I vs Klaipėdos KM I
60 71
Komandai taškus pelnė:
- Matas Liotisas 15 taškų (9 atkovoti kamuoliai)
- Dominykas Nenartavičius 12 taškų (12 atkovotų kamuolių)
- Kajus Mikalauskas 11 taškų (9 atkovoti kamuoliai)
- Justas Kazlauskas 9 taškai
- Dominykas Agajev 7 taškai
- Deividas Kazragys 6 taškai
- Lukas Dambrauskas ir Justas Sadauskas po 4 taškus
- Neilas Vitkauskas 3 taškai
Klaipėdos KM vs VPA Logistics
55 64
Komandai taškus pelnė:
- Dovydas Lengvys 21 taškas
- Kristupas Burneika 13 taškų (9 atkovoti kamuoliai)
- Titas Zarudnievas 10 taškų
- Matas Lubauskas 6 taškai
- Matas Vilinauskas 5 taškai
Klaipėdos KM-"Tobula Instaliacija" vs Veramiga
72 94
Komandai taškus pelnė:
- Žygimantas Ivanauskas 13 taškų
- Viktoras Staponas 12 taškų
- Emilis Maziliauskas 11 taškų
- Emilis Domarkas 9 taškai
- Šarūnas Širvinskas ir Mindaugas Dambrauskas po 8 taškus
- Vilius Vaičius 7 taškai
- Vilius Stankevičius ir Kristupas Umantas po 2 taškus
Klaipėdos KM-2011 (Technologijų m.c.) vs Klaipėdos KM-Mergaites (Technologijų m.c.)
20 38
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2011 (Technologijų m.c.):
- Aringas Kuršys 12 taškų
- Saulius Sodaitis 4 taškai
- Arnas Anilionis ir Hubertas Norkus po 2 taškus
Klaipėdos KM-Mergaites (Technologijų m.c.):
- Danielė Mockutė 12 taškų
- Augustė Pušinskaitė ir Agnė Inokaitytė po 6 taškus
- Nikoleta Pantu ir Ieva Reikertaitė po 4 taškus
- Saulė Samaliūtė 2 taškai
Klaipėdos KM-2011 (Vyturio progimnazija) vs Klaipėdos KM-Mergaites (Technologijų m.c.)
8 26
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2011 (Vyturio progimnazija):
- Džiugas Maksimovas 3 taškus
- Vilius Astrauskas ir Kajus Biškauskas po 2 taškus
- Dovydas Steponavičius 1 taškas
Klaipėdos KM-Mergaites (Technologijų m.c.):
- Saulė Samaliūtė 10 taškų
- Ieva Reikertaitė 6 taškai
- Eivina Petrauskaitė 4 taškai
- Augustė Pušinskaitė, Danielė Mockutė ir Roberta Riaukaitė po 2 taškus
Klaipėdos KM-2012-I "Tobula Instaliacija" vs Klaipėdos KM-2012-II "Tobula Instaliacija"
42 2
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-2012-I "Tobula Instaliacija":
- Denas Kontrimas 11 taškų
- Justinas Budzinskas 6 taškai
- Jonas Šakinis 5 taškai
- Eimantas Venclova, Elonas Voitehovskis, Kevinas Biškauskas ir Justas Astrauskas po 4 taškus
- Algimantas Venskus ir Emilis Mitkevičius po 2 taškus
Klaipėdos KM-2012-II "Tobula Instaliacija":
- Danielius Gibieža ir Danielius Juozaitis po 1 tašką
SAVAITĖS RUNGTYNIŲ APŽVALGA
V.Knašiaus KM II vs Klaipėdos KM
57 104
Komandai taškus pelnė:
- Eduardas Custodio 28 taškai (6 tritaškiai)
- Kristupas Burneika 25 taškai
- Dovydas Lengvys 15 taškų
- Emilis Maziliauskas 14 taškų
- Emilis Domarkas 6 taškai
- Viktoras Staponas 5 taškai
- Titas Zarudnievas ir Laurynas Vitosis po 4 taškai
- Dovydas Petkevičius 3 taškai
Klaipėdos KM vs Plungės SRC
101 62
Komandai taškus pelnė:
- Danas Zakarauskas 27 taškai (7 atkovoti kamuoliai)
- Tomas Zelenskij 25 taškai (8 atkovoti kamuoliai)
- Dovydas Rupšlaukis 11 taškų (4 rezultatyvūs perdavimai)
- Algimantas Uščinas 10 taškų
- Laurynas Andrijauskas 8 taškai
- Kristupas Smirnov 7 taškai
- Jonas Škarnulis ir Adrijus Bružas po 4 taškus
- Airidas Savinas 3 taškai
- Adrijus Auškalnis 2 taškai
Klaipėdos KM vs Gintaro Baldai
70 95
Komandai taškus pelnė:
- Kristupas Burneika 19 taškų
- Dovydas Lengvys 17 taškų
- Titas Zarudnievas 14 taškų
- Matas Vilinauskas 9 taškai
- Vilius Stonkus 5 taškai
- Paulius Šylius 3 taškai
- Dovydas Petkevičius 2 taškai
- Matas Lubauskas 1 taškas
Klaipėdos KM-"Tobula Instaliacija" vs Dream Team
69 87
Komandai taškus pelnė:
- Mindaugas Dambrauskas 15 taškų
- Vilius Stankevičius 11 taškų
- Šarūnas Širvinskas ir Emilis Domarkas po 9 taškus
- Laurynas Vitosis ir Vilius Vaičius po 7 taškus
- Tautvydas Ivanauskas 5 taškai
- Lukas Barkauskis 4 taškai
- Žygimantas Ivanauskas 2 taškai
MKL SPALIO MĖNESIO TOP ŽAIDĖJAI
Pelnyti taškai
33,00 |
|
22,00 |
|
19,00 |
|
16,50 |
|
14,50 |
Atkovoti kamuoliai
12,33 |
|
10,00 |
|
8,33 |
|
7,50 |
|
6,33 |
Rezultatyvūs perdavimai
6,5 |
|
4,50 |
|
4,00 |
|
3,50 |
|
3,33 |
Perimti kamuoliai
4,00 |
|
3,67 |
|
3,33 |
|
3,00 |
|
2,50 |
MKL SAVAITĖS APŽVALGA
Klaipėdos KM II vs Akmenės SC
72 55
Komandai taškus pelnė:
- Deividas Čeputis 15 taškų
- Matas Sniegeckas 12 taškų
- Ričardas Brencius 9 taškai
- Juras Pranulis ir Neilas Budreckas po 6 taškus
- Henrikas Brencius, Arnas Zarudnievas ir Danielius Lelevičius po 5 taškus
- Erikas Morozov, Salvijus Jauniškis ir Artur Semeniuk po 3 taškus
Klaipėdos KM-"UNIQA" vs Alytaus SRC
75 69
Komandai taškus pelnė:
- Kristupas Smirnov 23 taškai (14 atkovotų kamuolių, 3 perdavimai)
- Rojus Mančas 18 taškų (10 atkovotų kamuolių)
- Matas Liotisas 13 taškų (3 perdavimai, 3 perimti kamuoliai)
- Tadas Augustauskas 6 taškai
- Matas Staugaitis 5 taškai
- Kristupas Gliožys (4 perimti kamuoliai) ir Aurimas Mikutis po 4 taškus
- Kajus Mikalauskas 2 taškai
Ukmergės SC vs Klaipėdos KM I-"Tobula Instaliacija"
70 66
Komandai taškus pelnė:
- Emilis Maziliauskas 26 taškai (4 atkovoti kamuoliai, 2 perdavimai, 2 perimti kamuoliai)
- Laurynas Vitosis 13 taškų (9 atkovoti kamuoliai)
- Eimantas Leinartas 8 taškai
- Vilius Vaičius 7 taškai
- Žygimantas Ivanauskas 5 taškai
- Tautvydas Ivanauskas 3 taškai
- Viktoras Staponas ir Emilis Domarkas po 2 taškus
Vilniaus KM I-"Šilputa" vs Klaipėdos KM
79 78
Komandai taškus pelnė:
- Danas Zakarauskas ir Dovydas Rupšlaukis po 13 taškų
- Tomas Zelenskij 12 taškų (9 atkovoti kamuoliai, 6 perdavimai)
- Algimantas Uščinas 11 taškų (5 perdavimai)
- Laurynas Andrijauskas 10 taškų (7 perdavimai)
- Adrijus Bružas 9 taškai
- Jonas Škarnulis ir Kristupas Smirnov po 5 taškus
Klaipėdos KM I vs Kaunas KA "Snaiperis"
79 40
Komandai taškus pelnė:
- Matas Liotisas 18 taškų (7 perimti kamuoliai)
- Tadas Augustauskas (7 atkovoti kamuoliai) ir Kajus Mikalauskas (6 atkovoti kamuoliai) po 10 taškų
- Kristupas Gliožys 9 taškai
- Deividas Kazragys ir Dominykas Nenartavičius (14 atkovoti kamuoliai) po 6 taškus
- Orestas Noreika po 5 taškai (6 atkovoti kamuoliai)
- Lukas Dambrauskas (8 atkovoti kamuoliai) ir Justas Sadauskas po 4 taškus
- Nojus Vitosis ir Dominykas Agajev (7 atkovoti kamuoliai) po 2 taškus