Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 14 balandžio 2019

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 – Klaipėdos KM-2003-II 97:52
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metais gimusių jaunučių čempionate susitiko Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 ir Klaipėdos KM-2003-II komandos. Šios dvi komandos tarpusavyje susitinka antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004. Antrame susitikime sėkmingiau startavo 2004 metais gimę jaunučiai, kurie po pirmojo kėlinio įgijo dviženklį pranašumą. Rungtynių eigoje, Klaipėdos KM-2003-II komanda pradėjo sėkmingiau žaisti gynyboje ir rungtynės vyko apylygiai. Išlaikydami turimą pranašumą Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 iškovojo antrąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi komandų žaidėjai:
Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004: Šarūnas Širvinskas 18 taškų, Emilis Maziliauskas ir Vilius Vaičius po 11 taškų.
Klaipėdos KM-2003-II: Bernardas Grigas 11 taškų, Paulius Šylius 8 taškai, Martynas Barkus, Armandas Mačiulis ir Arnas Pakalniškis po 6 taškus.

56232926 2401823399849813 4673468362771136512 o

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Plungės SRC 74:44
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Andriaus Majauskio treniruojami, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai startavo trijų dienų TOP16 kovose. Pirmosiose rungtynėse žaidė su Plungės SRC. Rungtynių pradžioje, klaipėdiečiai įgijo dviženklį pranašumą ir nema-indami apsukų iškovojo pirmą pergalę pogrupyje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kajus Mikalauskas 12 taškų, Lukas Dambrauskas 11 taškų, DominkasAgajev 9 taškai.

55932369 2401822706516549 8278510400312442880 o

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Sostinės KM-III 80:61
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai, III etapo antrosiose rungtynėse susitiko su Sostinės KM-III komanda. Andriaus Majauskio treniruojama rinktinė užtikrintai rungtyniavo ir iškovojo pergalę bei vietą kitų metų A divizione.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 20 taškų, Dominykas Agajev 12 taškų, Kristupas Gliožys 9 taškai.

55875651 2401821473183339 8766157615550955520 o

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Vilniaus KM-I 80:72
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai susitiko su Vilniaus KM-I komanda. Šios dvi komandos kovojo dėl pirmos vietos pogrupyje ir kuri komanda turės namų pranašumą atkrintamosiose varžybose. Pirmoje rungtynių pusėje, Andriaus Majauskio treniruojama komanda įgijo 7 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos, abi komandos stengėsi įrodinėti savo jėgą ir po trijų kėlinių (51:49) priekyje klaipėdiečiai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniose ketvirtojo kėlinio minutėse, kuriose sėkmingai sužaidę Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai iškovojo pergalę, pogrupyje užėmė I vietą ir atkrintamosiose varžybose, iki dviejų pergalių, susitiks su kitame pogrupyje antrąją vietą užėmusia komanda.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 24 taškai, Kajus Mikalauskas 15 taškų, Tadas Augustauskas 11 taškų.

57433589 2420462861319200 5558395109382291456 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-I – Klaipėdos KM-2003-II 92:51
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metais gimusių jaunučių čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos 2003 metais gimusių jaunučių komandos. Aivaro Preikšaičio treniruojamos komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-2003-I komanda. Antrame susitikime į priekį rungtynių pradžioje įsiveržė pirmoji komanda, kuri po dviejų kėlinių priekyje (50:33). Po pertraukos, Klaipėdos KM-2003-II komanda stengėsi sumažinti atsilikimą. Vistik pirmoji komanda atsilaikėir iškovojo pergalę.
Klaipėdos KM-2003-I: Dominykas Pocius 18 taškų, Dovydas Kurovas 12 taškų, Matas Lubauskas ir Rėjus Losis po 11 taškų.
Klaipėdos KM-2003-II: Rokas Burkauskas 10 taškų, Matas Vilinauskas ir Ugnius Jonušauskis po 8 taškus.

56870006 2421674681198018 6984926496263503872 o

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Kauno KM „Žalgiris“-II 78:68
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Rolando Kasparavičiaus treniruojami, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2005 metais gimę berniukai, namuose rungtyniavo su Kauno KM „Žalgiris“ II. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo kauniečiai. Antrąjį susitikimą, klaipėdiečiai pradėjo nesėkmingai, leisdami Kauno KM „Žalgiris“ II įsiveržti į priekį (12:19). Antrame kėlinyje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai sėkmingiau rungtyniaudami gynyboje ir puolime sugebėjo išlyginti rezultatą ir įsiveržti į priekį (45:34). Po ilgosios pertraukos, klaipėdiečiai išlaikė turimą pranašumą, iškovojo pergalę ir užsitiktino III vietą MKL A divizione. Jie atkrintamosiose rungtynėse, iki dviejų pergalių, susitiks su ta pačia, Kauno KM „Žalgiris“ II komanda, dėl patekimo į finalinį ketvertą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 32 taškai, Kipras Jurkus 14 taškų, Tomas Zelenskij 12 taškų.

56806572 2421686004530219 2468388181129560064 o

KKM (2011-2012 m.) Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ – Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ 23:20
Kiekvieną savaitę vykstančiame, Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2011 metais ir gimusių ir jaunesnių vaikų vidiniame krepšinio čempionate, susitiko Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ (treneris Aivaras Preikšaitis) ir Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ (treneris Andrius Majauskis). Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko trečiąjį kartą, pirmus du susitikimus pergales iškovojo Andriaus Majauskio auklėtiniai. Trečiame susitikime, Aivaro Preikšaičio treniruojami vaikai, rungtynių pradžioje įgijo 3 taškų pranašumą. Rungtynėms įsibėgėjus, komandos rungtyniavo apylygiai ir stengėsi mokintis žaisti gynyboje ir puolime. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Šį kartą, pergalę pasiekė Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ komanda.
Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“:Denas Kontrimas 13 taškų, Vilius Astrauskas ir Kajus Biškauskas po 4 taškus, Algimantas Venskus 2 taškai.
Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“: Kajus Viktaravičius 8 taškai, Edas Norkus 8 taškai, Arnas Barauskas, AirūnasRubys, Kristupas Šimkus, Darius Urbonas po 2 taškus, Laurynas Šimas 1 taškas.